555

Francja, medal z okazji wizyty Papieża Piusa VII w Paryżu w 1804 roku

2-
Stan zachowania: 2-
Estymacje: 47 - 70 EUR

Medal wybity z okazji wizyty Papieża Piusa VII w Paryżu w dniu 2 grudnia 1804 roku. Na rewersie widok Katedry Noterdamskiej. Sygnowany DROZ. F.

Uderzenie na rancie od strony awersu na godz. 16, niemniej ładna prezencja.

Brąz, waga 38,69 g, średnica 40 mm.

Aukcja 4
06 grudnia 2019 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
35 EUR
47 - 70 EUR
Stan zachowania
2-
75 EUR
215%
Wyświetleń: 49 | Ulubione: 1

Stare Monety

Aukcja 4
06 grudnia 2019 CET/Warsaw

Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję

Stare Monety
Antykwariat Numizmatyczny Stare Monety Waldemar Matyla
28 Czerwca 1956 113 / 2A
61-567 Poznań